BURSA GIDA VE SAĞLIKLI BESLENME FUARI 2019

Bu Etkinlik Geçti

1. Bursa Gıda Fuarı’na katılan firmalarından gelen talep üzerine, Network Fuarcılık ve Merinos AKKM iş birliğinde tekrarını düzenleyeceğimiz 2. Bursa Gıda Fuarı’nısizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

2. Bursa Gıda Fuarımız 2-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Bursa’da gerçekleştirilecektir.

Fuarımıza katılımcı olarak, Gıda Üreticileri, Ev Dışı Tüketim Firmaları, İçecek Firmaları, Et ve Süt Ürünleri İmalatçıları, Su ve Meyve Suyu Firmaları, Yöresel Gıda Üreticileri, Market, Restoran ve Otel ekipmanları firmaları katılacaktır.

Gıda Toptancıları ve Satıcıları, Otel ve Restoran İşletmecileri, Aşçılar, Gıda Mühendisleri, Teknisyenleri, Odaları ve Akademisyenleri, Market Yöneticileri ve Perakendeciler fuarımıza ziyaretçi olarak geleceklerdir.

Fuarımız sadece sektör profesyonellerine yönelik olup, üç gün sürecektir. (Perşembe, Cuma ve Cumartesi ) Fuar esnasında gıda imalatçısı ve satıcılarının alıcılar ile bir araya gelerek ikili iş görüşmeleri yapmaları ve bilgi alışverişinde bulunmaları hedeflenmiştir. Bununla ilgili profesyonel alıcıların gelmesi için fuarımızı destekleyen paydaşlarımız ile birlikte çalışmalarımız devam etmektedir.

Fuarımızda aynı zamanda sektörün önde gelen isimlerinin katılacağı panel, seminer, konferans, sahne ve mutfak şovları gibi etkinliklerde düzenlenecektir.

İlgilileri 02 – 04 Mayıs 2019 tarihlerinde Bursa şehir merkezinde bulunan Merinos Parkı içerisindeki Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi fuar alanına davet eder, saygılarımızı sunarız.

Network Fuarcılık Ltd. Şti.