Bursa Color Sky 5K 2019

Bu Etkinlik Geçti

2019 yılında “Doğa için Renklen” diyoruz.
Festival 6.yılında Sıfır Atık Etkinlik olarak düzenlenecek!

Renkli Koşu başlama saati 14:00. Müzik:12-17.
Festival alanı saat 10-17 arası açıktır.

Kurumsal Kayıtlar: https://www.colorsky5k.com/urun/corporate/

Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, engelli dostlarımız, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız. Finish alanında DJ ve MC eşliğinde Color Party sizi bekliyor olacak!

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için güneş kremi ve saç kremi kullanınız.

Koşucu Paketi
· Color Sky 5K logolu T-Shirt (Geniş/Bol kesim)
· Koşucu numarası (bib)
· Renkli toz (Finish Festivaline saklayın)
· Color Sky 5K logolu geçici dövme
· Koşucu bilekliği

Ödemeyi yapan kişi tüm paketleri sipariş numarası ve kimliğiyle etkinlik günü 10:00-12:00 arasında teslim alabilir. Saat 12:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. Ödemeyi yapan kişi gelemeyecekse onun kimlik görüntüsünü getirmeniz yeterlidir.

Paketlerinizin KARGO lanmasını isterseniz lütfen www.colorsky5k.com/store adresinden kargo opsiyonu seçerek sipariş veriniz. Biletix’ten alınan biletler için kargolama mümkün değildir. (Biletix müşteri bilgilerini paylaşmamaktadır)

Avantajlı Kayıtlar:
Tek Kişi 94 TL | +4 Kişi 79 TL/kişi
Biletli bir ebeveyn ile katılan 10 yaş altı çocuklar ücretsizdir.

Color Sky 5K Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği işbirliğinde yapılıyor. Renkli Koşu ayrıca Tohum Otizm Vakfını destekliyor.